İnstagram Çoklu Gönderi Nasıl Paylaşılır?

Instagram Çoklu Gönderi Nasıl Paylaşılır?

Instagram her geçen gün yeni özellikleri ile kullanıcı karşısına çıkmaktadır. Bu yeni özellikler ile de platformu kullananların gönlünde taht kurmaya devam etmekte. Bildiğiniz üzere yakın zamanda eklenen bir özellik olarak çoklu gönderi ile gündeme gelmişti instagram. Instagram çoklu gönderi özelliğini bir mekanda birden fazla fotoğraf veya farklı pozları aynı anda paylaşmak isteyenleri hedef almaktadır. Böylece ard arda yeni gönderiler paylaşmak zorunda kalmazsınız. Sizi takip eden kişileri bıktırmadan sadece 1 gönderi ile birden fazla fotoğrafınızı sergileyebilirsiniz. Sadece fotoğraf olmakla sınırlı kalmayıp bu gönderileri hem fotoğraf hem de video olarak çeşitli şekilde paylaşabilirsiniz.

Kaydırmalı Gönderi Nasıl Yapılır?
Instagramdaki bu özelliği tüm hesaplar kullanabiliyor olup, herhangi bir ayrım bulunmamaktadır. Bu özelliği kullanmanız size çeşitli avantajlar sağlayacaktır. Takipçilerinizin gözünde sürekli fotoğraf paylaşıp anasayfayı işgal eden kişi konumunda olmayacaksınız. Peki instagram çoklu gönderi nasıl paylaşılır sorusunu hiç merak ettiniz mi? İşlemler oldukça basit olup, bunları gerçekleştirebilmek için en güncel instagram sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. Ardından her üç platform için de (windows, ios, android) aynı işlemler uygulanacaktır.
Instagram uygulamasında normal gönderi paylaşma ekranına girin. Alt kısımda bulunan + işareti ile buraya ulaşabilirsiniz. Ardından fotoğraf seçeneklerinde sağ tarafa doğru kaydırarak “multiple” seçeneği yani çoklu fotoğraf’ı seçin. Burada 10’a kadar fotoğraf seçimi yapıp paylaşımı onaylayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir